جمعه, 3 فروردين 1397
عنوان : مركز صدور گواهینامه در بیجار افتتاح شد
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ 
ساعت : ۱۰:۱۰:۵۸
مرکز صدور گواهینامه در بیجار افتتاح شد
با حضور سرهنگ نادری رییس پلیس راهور کردستان ، مهندس ولی پناه سرپرست شهرداری بیجار، محبیان معاون فرماندار و جمعی از مدیران این شهرستان ، مرکز صدور گواهینامه رانندگی در شهر بیجار افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری بیجار، ولی پناه صبح امروز در مراسم افتتاح مرکز صدور گواهینامه که در محل ساختمان راهنمایی و رانندگی بیجار برگزار شد، از افتتاح این مرکز ابراز خرسندی کرد و گفت: خدمت به مردم این شهر اصلی ترین وظیفه ماست و همیشه سعی کرده ایم تا به بهترین نحو به شهروندان خدمت رسانی کنیم.
سرپرست شهرداری بیجار از تلاش های پلیس راهور برای افتتاح این مرکز تشکر کرد و افزود: این مرکز حاصل تلاش های فرمانده و پرسنل راهور بیجار بوده است و مجموعه شهرداری هم تا جاییکه توانسته است برای راه اندازی این مرکز همکاری لازم را در بحث عمرانی داشته و بالغ بر ۵۰ میلیون تومان برای ساختمان این مرکز هزینه کرده است.

وی به تعامل دستگاه ها و ادارات شهرستان برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان تاکید کرد و اظهار داشت: هدف همه ما یکی است و آن هم رضایت مردم است و در واقع همه ادارات از جمله راهور و شهرداری یک مجموعه محسوب می شوند و با تعامل و همکاری می توانیم خیلی از مسایل را رفع کرده و خدمات بیشتری به مردم این شهر ارائه دهیم.
سرهنگ نادری رییس پلیس راهور کردستان هم در این مراسم بیان داشت: این مرکز در راستای کاهش مراجعات مردم شهرستان بیجار به مرکز استان جهت تکمیل پرونده اخذ گواهینامه و کاهش هزینه و وقت متقاضیان راه اندازی شده است .
وی اظهار داشت: سالانه بیش از 3 هزار نفر از مردم بیجار جهت اخذ گواهینامه به استان مراجعه می کردند که از این پس می توانند در شهر خود مراحل دریافت گواهینامه را انجام دهند.
سرهنگ نادری افزود حدود 6 هزار بیجاری هم سالانه در راستای تمدید گواهینامه و صدور گواهینامه المثنی به مرکز استان مراجعه می کردند که این میزان مراجعه ، مشکلاتی را برای مردم بوجود آورده بود .
رییس پلیس راهور کردستان همچنین به مشکلات جانبازان و معلولین بیجار برای دریافت گواهینامه بعلت مشکلات جسمی و ناتوانی در سفر به مرکز استان اشاره کرد و افزود : 85 متقاضی جانباز و معلول این شهرستان می توانند با مراجعه به این مرکز صاحب گواهینامه رانندگی شوند .
وی در پایان به هماهنگی بعمل آمده با یکی از آموزشگاههای خصوصی و راه اندازی صدور گواهینامه موتورسیکلت به زودی  در این شهرستان خبر داد.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال رسمی شهرداری شهر بیجار گروس

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8