جمعه, 3 فروردين 1397
عنوان : پیام تبریك مدیر روابط عمومی شهرداری بیجار به مناسبت فرارسیدن روز روابط عمومی و ارتباطات
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ 
ساعت : ۹:۶:۲۰
پیام تبریک مدیر روابط عمومی شهرداری بیجار به مناسبت فرارسیدن روز روابط عمومی و ارتباطات


مدیر روابط عمومی شهرداری بیجار در پیامی با تبریک فرارسیدن روز روابط عمومی و ارتباطات و تقدیر و تشکر از عموم تلاشگران عرصۀ ارتباطات اظهار امیدواری کرد در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام «اقتصاد مقاومتی;اشتغال و تولید» مزین شده است، روابط عمومی‌ها به عنوان یکی از ارکان مهم و تأثیرگذار سازمان ها و ادارات بتوانند بیش از پیش در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفای نقش کنند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بیجار، مهدی باشوکی طی پیامی روز روابط عمومی و ارتباطات  را به همه دست اندرکاران این عرصه تبریک گفت.

متن پیام وی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

همانطور که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرموده اند: "روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می گذرد" و امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد.

روز روابط عمومی و ارتباطات  بهانه‌ای است تا باردیگر یادآورشویم، نمادهای توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی یک جامعه در گرو ساز و کارهایی هایی همچون توزیع عادلانه اطلاعات، روشن‌گری افکارعمومی، مردم مداری و احترام به حقوق انسان ها به منظور افزایش سطح مشارکت مردمی است که ماموریت انجام آن به عهده مدیریت روابط عمومی سازمان‌ها است.

روز جهانی “روابط عمومی و ارتباطات” صرفاً یک نام در یک برگ از تقویم روزگار نیست، بلکه یک سرفصل از اخلاق ، علم و هنر است و همه روزهای سال، روز روابط عمومی است و گستره فعالیت های این نهاد شب و روز نمی شناسد. اما هر سال که خورشید بیست و هفتمین روز از اردیبهشت ماه طلوع می کند، پرتوافکنی اش گرمابخش دل های اهالی خانواده بزرگی است که متولیان عرصه ارتباط میان عموم مردم با نهادها و سازمان ها هستند.

اینجانب فرارسیدن  روز روابط عمومی و ارتباطات را به تمامی دست‌اندرکاران ساعی و پرتلاش این عرصه که در جهت ایفای رسالت خطیر گردش شفاف و صحیح اطلاعات گام بر می‌دارند، تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و امیدوارم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام «اقتصاد مقاومتی;اشتغال و تولید» مزین شده است، روابط عمومی‌ها به عنوان یکی از ارکان مهم و تأثیرگذار سازمان ها و ادارات بتوانند بیش از پیش در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفای نقش کنند.

ومن الله توفیق
مدیر روابط عمومی شهرداری بیجار
مهدی باشوکی


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال رسمی شهرداری شهر بیجار گروس

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8