چهارشنبه, 27 دی 1396
           

عنوان : بیانیه سرپرست شهرداری بیجار در خصوص عملیات تروریستی دیروز در تهران
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ 
منبع خبر : روابط عمومی شهرداری بیجار

بسم الله الرحمن الرحیم

حوادث تروریستی دیروز در محل مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر حضرت امام(ره) که منجر به شهادت ۱۳ تن از عزیزانمان و مجروح شدن تعدادی از هم‌وطنانمان شد، ما را در ماه مبارک رمضان متاثر و عزادار کرده است.

ملت ما که در گذشته هم شاهد و قربانی این اقدامات تروریستی بوده‌ است، آماده تر و آبدیده‌تر از آن است که نسبت به چنین حوادثی بی‌تاب و آشفته گردد و این بچه بازی ها و به قول مقام معظم رهبری ، ترقه بازی ها و این نوع اقدامات تروریستی به ایران را که تاکنون بدلیل خون شهدا و رهنمودهای رهبر فرزانه و اقتدار امنیتی شاهد آن نبوده‌ایم، چیزی نیست که بخواهد ضربه ای به مردم و نظام وارد کند.

این دو جنایت تلاشی برای ضربه زدن به امنیت، وحدت و ثبات جمهوری اسلامی ایران و تأثیر گذاشتن در تصمیماتش در حمایت از مظلومان منطقه در برابر استکبار و تروریسم است و قدرت‌هایی که از این گروه‌های تروریستی حمایت می‌کنند معروف و مشخص بوده و از دید عاقلان پنهان نیست.

اینجانب این حادثه را به رهبر معظم انقلاب، دولت و ملت ایران و خانواده‌های شهدا تسلیت گفته و برای مجروحان حادثه تروریستی شفای عاجل مسئلت دارم و برخود فرض می دانم از دلاوری های نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروهای  انتظامی ، امنیتی واطلاعاتی که جان برکف در صحنه حاضر شده و با هلاکت مهاجمان به این غائله پایان دادند تشکر و قدردانی نمایم.
امید است با اتخاذ تمهیدات لازم از جانب ذیربط و حفظ اتحاد و همدلی تمام مردم و جناح های سیاسی زیر پرچم رهبری، تلاش های مذبوحانه گروه های تروریستی با شکست مواجه شده و اجازه خودنمایی به دشمنان کشور عزیزمان داده نشود.

والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته
سرپرست شهرداری بیجار
رحمان ولی پناه

پورتال رسمی شهرداری شهر بیجار گروس