جمعه, 3 فروردين 1397
عنوان : بیانیه سرپرست شهرداری بیجار در خصوص عملیات تروریستی دیروز در تهران
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ 
ساعت : ۱۲:۵۸:۵۷

بسم الله الرحمن الرحیم

حوادث تروریستی دیروز در محل مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر حضرت امام(ره) که منجر به شهادت ۱۳ تن از عزیزانمان و مجروح شدن تعدادی از هم‌وطنانمان شد، ما را در ماه مبارک رمضان متاثر و عزادار کرده است.

ملت ما که در گذشته هم شاهد و قربانی این اقدامات تروریستی بوده‌ است، آماده تر و آبدیده‌تر از آن است که نسبت به چنین حوادثی بی‌تاب و آشفته گردد و این بچه بازی ها و به قول مقام معظم رهبری ، ترقه بازی ها و این نوع اقدامات تروریستی به ایران را که تاکنون بدلیل خون شهدا و رهنمودهای رهبر فرزانه و اقتدار امنیتی شاهد آن نبوده‌ایم، چیزی نیست که بخواهد ضربه ای به مردم و نظام وارد کند.

این دو جنایت تلاشی برای ضربه زدن به امنیت، وحدت و ثبات جمهوری اسلامی ایران و تأثیر گذاشتن در تصمیماتش در حمایت از مظلومان منطقه در برابر استکبار و تروریسم است و قدرت‌هایی که از این گروه‌های تروریستی حمایت می‌کنند معروف و مشخص بوده و از دید عاقلان پنهان نیست.

اینجانب این حادثه را به رهبر معظم انقلاب، دولت و ملت ایران و خانواده‌های شهدا تسلیت گفته و برای مجروحان حادثه تروریستی شفای عاجل مسئلت دارم و برخود فرض می دانم از دلاوری های نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروهای  انتظامی ، امنیتی واطلاعاتی که جان برکف در صحنه حاضر شده و با هلاکت مهاجمان به این غائله پایان دادند تشکر و قدردانی نمایم.
امید است با اتخاذ تمهیدات لازم از جانب ذیربط و حفظ اتحاد و همدلی تمام مردم و جناح های سیاسی زیر پرچم رهبری، تلاش های مذبوحانه گروه های تروریستی با شکست مواجه شده و اجازه خودنمایی به دشمنان کشور عزیزمان داده نشود.

والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته
سرپرست شهرداری بیجار
رحمان ولی پناه


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال رسمی شهرداری شهر بیجار گروس

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8