شنبه, 31 شهريور 1397
عنوان : پیام تبریك شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر بیجار به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ 
ساعت : ۱۲:۴۴:۳۷


پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر بیجار به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)

به گزارش روابط عمومی شهرداری بیجار، در آستانه روز نیمه شعبان و زادروز امام عصر والزمان و روز سربازان گمنام امام زمان (عج)، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر بیجار پیام مشترکی به شرح زیر منتشر کردند :

بسم الله الرحمن الرحیم

نیمه شعبان «روز شکفتن آخرین غنچه زیبای بوستان فاطمی» فرخنده ترین روز خلقت است، روز نوید بخش طلیعه فجر عدالت و عزت و زندگی با کرامت انسان رنج دیده از نابرابری ها و ناملایمات است که چشم به وعده لایتغیر حق تعالی دوخته و زمین و زمان خشم فروخورده خویش از ظلم مستکبرین اعصار را در سینه حفظ کرده، فقط به امید آن روز که آن بارقه صلح و سلامت و آن رجاء واثق از راه برسد.

این ایام خجسته و این عید بزرگ فرصت مغتنمی است تا یادی از فداکاری ها، ایثار و شهامت مردانی کنیم که به دور از هیاهوهای رسانه ای و تبلیغاتی، عاشقانه، افتخار سربازی گمنام و با اخلاص امام زمان(عج) را دارند.

سلامِ ملتِ ایران به سربازانِ گمنامِ امامِ غایبِ شیعه که سیاهی هایِ زشتِ روزگاران را ویران می کنند.

سربازان گمنام اين مجاهدان خوشنام اين چشمان هميشه بيدار،اين ديده بان هاي نامرئي اما اقتدار و ابهت مرئي ،انسان هايي ولايتمدار و اخلاص پيشه اند که اينک بخش زيادي از امنيت مثال زدني ايران اسلامي مديون تلاش هوشمندانه آنهاست.

تامين امنيت اين حياتي ترين نياز انساني براي جامعه و از طرفی رصد هرگونه اقدام جاسوسي و خرابکارانه در ابعاد مختلف در کشوری که از تاسيسات حياتي عظيمي برخوردار است، ارمغان تلاش مجاهدان گمنامي است که فارغ از هرگونه چشم داشتي، مديريت مقتدرانه آنها مايه افتخار ملت قدرشناس ايران است.

 گاهی سخن از کسانی به میان می‌آید که نه چهره‌هایشان را دیده‌ایم و نه صدایی از آنها شنیده‌ایم، فقط ردپائی از ایثار و فداکاری در هرجا دارند. شهدا، جانبازان، ایثارگران را تا حدی می‌شناسیم و با زندگی و مبارزه‌شان کم و بیش آشنایی داریم ولی کسانی که همیشه پشت ابرهای غیرت و فداکاری چهره پنهان کرده‌اند ولی دستهای ایثارگر آنها همیشه در حال فعالیت است، سربازان گمنام امام زمان(عج) هستند.

به همین جهت اینجانبان ضمن تبریک این روز فرخنده به مردم عزیز شهرستان بیجار گروس به ویژه سربازان گمنام امام زمان (عج) و همچنین ادای احترام به روح پرفتوح شهدای آنان و درخواست صبر و اجر جزیل برای خانواده های بزرگوارشان، از تلاش های مخلصانه و خستگی ناپذیر این عزیزان تشکر نموده، امیدواریم در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) در برقراری نظم و امنیت همچون گذشته موفق و موید باشند.

 

                     حمیدرضا همایی                                                                بیگ محمد پور

              رئیس شورای اسلامی شهر                                                         شهردار بیجار

 

 بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال رسمی شهرداری شهر بیجار گروس

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8