جمعه, 25 آبان 1397
عنوان : جلسه شهردار بیجار با فعالان فضای مجازی برگزار شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ 
ساعت : ۱۲:۴۵:۲۴
جلسه شهردار بیجار با فعالان فضای مجازی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری بیجار، بیگ محمدپور در جلسه ای که شامگاه گذشته به درخواست شورای فضای مجازی بیجار برگزار شد، ضمن تشکر از حساسیت فعالان فضای مجازی نسبت به امورات شهر و شهرداری بیان داشت: ما در مجموعه شهرداری از هرگونه انتقاد و پیشنهادی استقبال می کنیم و معتقدیم رسانه ها برای داشتن شهری ایده آل می توانند بهترین کمک برای شهرداری باشند.
شهردار بیجار در ابتدا کلیه انتقادها و پیشنهاد های تک تک اعضای حاضر در جلسه را شنید و در ادامه به آنها پاسخ داد و در بحث جمع آوری سگ های ولگرد اظهار داشت: جمع آوری و نگهداری سگ های ولگرد در کل استان به دلیل هزینه های بسیار بالایی که دارد، به یک معضل تبدیل شده و اکثر شهرها با آن مواجه هستند و در شهر بیجار هم با توجه به اینکه هیچ کدام از ارگان های مرتبط با شهرداری همکاری نمی کنند، لذا جمع آوری و نگهداری آنها فقط توسط شهرداری ممکن نیست.

وی به برنامه های شهرداری برای جذب سرمایه گذار اشاره کرد و گفت: مجتمع تفریحی وانیک توسط سرمایه گذار و با مشارکت شهرداری ساخته شده است و برای شهربازی و پارک های سطح شهر هم تا کنون با چند سرمایه گذار صحبت شده که ان شاالله به زودی با آنها قرارداد هم بسته خواهد شد.

بیگ محمد پور در پاسخ به سوالات فعالان فضای مجازی در خصوص اقدامات انجام شده شهرداری در سال 97 ، عنوان کرد: باتوجه به بدهی میلیاردی شهرداری، وجود پروژه های ناتمام و چندین مشکل دیگر که شهرداری دارد و حقوق های معوق پرسنل شهرداری، ما سعی کردیم که بدهی های دیگری به این بدهی ها اضافه نکنیم و سعی کنیم وضع موجود را حفظ و ساماندهی کنیم.

شهردار بیجار از نصب صندلی و سطل زباله تا پایان مرداد در بلوار امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: قبول داریم که در خیلی از نقاط شهر مشکلاتی وجود دارد و شهرداری نتوانسته توقعات مردم را برآورده کند اما بنده معتقدم هیچ کاری را بدون مطالعه و تحقیق نباید انجام داد تا به وضعیت کنونی شهرداری مبتلا نشویم.

وی در ادامه به سوالات کلیه فعالان فضای مجازی پاسخ داد و ابراز امیدواری کرد که وضعیت شهرداری اینگونه نخواهد ماند و باتوجه به برنامه هایی که برای شهرداری داریم،  در ماه های آینده مردم شاهد اقدامات خوبی خواهند بود و همچنین وضعیت حقوق پرسنل هم به زودی به وضعیت ایده آ خود خواهد رسید.


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال رسمی شهرداری شهر بیجار گروس

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8