پنج‌شنبه, 4 بهمن 1397
عنوان : رئیس و نایب رئیس جدید شورای اسلامی شهر بیجار انتخاب شدند
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ 
ساعت : ۱۴:۵۰:۲۱

رئیس و نایب رئیس جدید شورای اسلامی شهر بیجار انتخاب شدند

رئیس و نایب ‌رئیس جدید شورای اسلامی شهر بیجار برای دوره یک ‌ساله انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بیجار، صبح امروز صحن علنی شورای اسلامی شهر بیجار با چند دستور کار آغاز به‌کار کرد که برگزاری انتخابات هیئت رئیسه شورا مهمترین آن بود.

 

برگزاری انتخابات برای ریاست شورای اسلامی شهر بیجار به طور رسمی با اعلام کاندیداتوری حمیدرضا همایی و محمدرضا شهبازیان آغاز شد. اعضای شورا در برگه‌های رأی اسم فرد موردنظر خود را نوشته و آرایشان را داخل صندوق ریختند.

براساس رأی گیری صورت گرفته حمیدرضا همایی با 4 را‌ی به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر بیجار انتخاب شد و پس از تعیین رئیس، انتخاب نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر بیجار آغاز شد که کوروش فلاح زاده ، حاجیعلی افشاری و مازیار توکلی  برای کاندیداتوری اعلام آمادگی کرده بودند و در نهایت با انصراف فلاح زاده، افشاری با کسب اکثریت آرا برای یک دوره یک ‌ساله نایب ‌رئیس شد.

پس از آن کوروش فلاح زاده  برای تصدی خزانه‌داری هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر بیجار کاندیدا شد که با 7 رأی موافق این سمت را برای دوره یک‌ساله به دست آورد.

یوسف ولی پور هم با 7 رای به عنوان منشی هیئت رئیسه  شورای اسلامی شهر بیجار انتخاب شد.

ثریا قاضی نیز، باتوجه به اینکه سال قبل به مدت 2 سال به عنوان سخنگوی شورای اسلامی شهر بیجار انتخاب شده بود، همچنان در این سمت باقی ماند.

رئیس و نایب‌رئیس جدید شورای اسلامی شهر بیجار برای دوره یک ‌ساله انتخاب شدند.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال رسمی شهرداری شهر بیجار گروس

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8