• ساعت : ۱۲:۳۹:۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ 
پیام تبریك بیگ محمدپور شهردار بیجار به مناسبت نیمه شعبان، ولادت حضرت مهدی (عج)


پیام تبریك بیگ محمدپور شهردار بیجار به مناسبت نیمه شعبان، ولادت حضرت مهدی (عج)

 

بیگ محمدپور شهردار بیجار در پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان و سالروز ولادت باسعادت حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه) را تبریک گفت.


متن پیام به این شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم‏

اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی كُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا "


در تلألؤ خورشید بامدادی نيمه شعبان، فرشتگان آسماني خبر از شکفتن آخرین غنچه باغ امامت و درخشش واپسين ستاره آسمان ولايت می دهند؛ او كه مبارکی قدومش، سرآغاز عدل در میان خلائق است و همه ديده ها منتظر قدوم مباركش هستند. او كه با ظهور خود به همه انتظارها از ازل تا ابد پايان خواهد بخشيد و سير تکاملي اين عالم را با حکومت جهاني خويش به اوج خواهد رساند و پرچم توحيد را بر فراز هستي خواهد افراشت.

مهدی فاطمه می آید تا بر گلبرگ های عدالت، شبنم امید بیافشاند و شمیم روح افزای صلح و آرامش را در گستره ی زمان و مکان بیفکند، او می آید تا قدر انسان ها به تقوا و پرهیزگاری محک زده شود و وعده های حتمی و تخلف ناپذیر حق تحقق يابد. همه عالم در انتظار ظهور منجی بشریت هستند و این انتظار در جان و دل همه آحاد بشر به ودیعه نهاده شده تا چشم به راه رسيدن انسانها به اوج كمال و شكوفايي باشند.

اینجانب فرارسیدن خجسته میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت، ستاره سپهر ولایت، عدل گستر گیتی، امام‌المبین، حجت‌الله علی‌العالمین حضرت حجت‌بن‌الحسن‌العسکری ارواح العالمین له الفداء را به محضر مقام معظم رهبری مدظله العالی و عموم مردم مومن و ولایت‌مدار بیجار و همه منتظران آن حضرت تبریک عرض می‌نمایم.


 بیگ محمدپور

شهردار بیجار

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0