عنوان گروه خبري / اخبار شهرداري بيجار .
  • ساعت : ۱۲:۴۸:۴۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ 
پیام تبریك شهردار بیجار به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س)

پیام تبریک شهردار بیجار به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س(

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بیجار، احسان بهاری شهردار بیجار به مناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر در پیامی این روز را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

     دهه اول ذی القعده، به نام دهه کرامت، مصادف است با ایام ولادت باسعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) و خجسته زاد روز با برکت هشتمین اختر آسمان امامت و ولایت، حضرت امام علی بن موسی الرضا (ع) که در آن عطر شمیم رضوی و فاطمی در کشور می پیچد، فرصت نابی برای ترویج سیره و فرهنگ اهل بیت (ع) و تکریم مقام ولایت فراهم می شود . این دهه، دهه ترویج معارف اهل بیت (ع) و زمان مناسبی برای نهادینه ساختن سبک زندگی اسلامی با الهام از آموزه های رضوی است.

دختران امروز که مادران فردای ایران اسلامی هستند، نقش بسیار حساسی در تعیین سرنوشت فرهنگی و فکری جامعه دارند، برخورداری از امنیت اجتماعی و خانوادگی که آنان را به جایگاه منزلت زن مسلمان و مقام والای مادری نزدیک نماید، از نیازهای دختران می باشد.

     اینجانب فرارسیدن ایام ولادت باسعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س)، آغاز دهه کرامت و گرامیداشت روز دختر را به همه تشنگان کرامت اهل بیت (ع) به ویژه مردم شریف بیجار تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزومندم به برکت این اسوه والای عفت و پاکدامنی،  دختران ایران اسلامی با تاسی و الگوپذیری از آن حضرت، در تمامی مراحل زندگی خویش، همواره پیروز و سرافراز باشند.

احسان بهاری

شهردار بیجار

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0